To zaproszenie do wszystkich par, które chcą dobrze przygotować się do małżeństwa. W palnie: świadectwa małżonków, którzy znaleźli receptę na szczęśliwe życie, spotkanie z lekarzami, psychologiem, poradnią życia rodzinnego, duszpasterzem. Podejmujemy tematy z zakresu: teologii sakramentu małżeństwa, kerygmatu, modlitwy, ofiarniej miłości, prawa kanonicznego, bioetyki, uzależnień, sexualności jako daru i zagrożenia, różnić miedzy kobietą i mężczyzną, podstawowych zasad radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i kryzysami, itd.

Ten weekend formacyjny jest odpowiedzią na zapotrzebowanie części par, które nie mogą uczestniczyć w takich naukach w swoich parafiach.

Uwaga! Przyjmujemy tylko pary. Przygotowanie do małżeństwa to bardzo ważna sprawa i zachęcamy żeby przeżyć Katechezy razem nawet jeśli jedna z osób już ma zaświadczenie o odbyciu takiego kursu. Wyjdzie to Wam tylko na dobre;)

Na koniec naszych katechez każdy otrzymuje zaświadczenie o odbyciu Katechez Przedmałżeńskich Online zatwierdzone przez Wydział Duszpasterstwa Rodzin Archidiecezji Przemyskiej (wymagane przy spisywaniu protokołu przedślubnego), które jest respektowane przez kapłanów w kancelariach parafialnych w naszej Archidiecezji i poza jej granicami.

Odpłatność za katechezy to 130 pln od pary (opłata za prelegentów, zaświadczenie, oraz wsparcie Domu Rekolekcyjnego podczas pandemii).

Nasze Katechezy rozpoczynamy w piątek ok 18.30 – blok z lekarzami i  świadectwo, sobota 9.00 – 12.00 – blok z kapłanem, 14.30 – 18.00 – blok z psychologiem, 19.30 – 21.00 – nabożeństwo, niedziela 8.30 – 11.00 – blok z kapłanem

Zapraszamy na termin majowy!

Zgłoszenie wysyłamy emailem na adres rzepedz.dr@wp.pl w treści podajemy dane, które są potrzebne do zaświadczenia o ukończeniu Katechez Przedmałżeńskich

imię nazwisko

data i miejsce urodzenia

adres zamieszkania

nr tel

W razie ważnych pytań można dzwonić 602484272

Do zobaczenia+

ks. Mateusz Rutkowski