W dniach 13-15.03.2020 w Domu Rekolekcyjnym w Rzepedzi odbędzie się KATECHEZA PRZEDMAŁŻEŃSKA.  To zaproszenie do wszystkich par, które chcą dobrze przygotować się do małżeństwa. W palnie: świadectwa małżonków, którzy znaleźli receptę na szczęśliwe życie, spotkanie z lekarzami, psychologiem, poradnią życia rodzinnego, duszpasterzem. Podejmujemy tematy z zakresu: teologi sakramentu małżeństwa, kerygmatu, modlitwy, ofiarniej miłości, prawa kanonicznego, bioetyki, uzależnień, sexualności jako daru i zagrożenia, różnić miedzy kobietą i mężczyzną, podstawowych zasad radzenia sobie z trudnymi sytuacjami i kryzysami, itd.

Ten weekend formacyjny jest odpowiedzią na zapotrzebowanie części par, które nie mogą uczestniczyć w takich naukach w swoich parafiach.

Na koniec naszych katechez każdy otrzymuje zaświadczenie (wymagane przy spisywaniu protokołu przedślubnego), które jest respektowane przez kapłanów w kancelariach parafialnych w naszej Archidiecezji i poza jej granicami.

Odpłatność za katechezy to 200 pln (dwa noclegi, pościel + ręcznik, trzy posiłki dziennie, kącik z kawą, ciastkiem i owocami, opłata za prelegentów). Jeśli ktoś chce spać poza Domem Rekolekcyjnym opłata nie ulega zmianie.

Nasze Katechezy rozpoczynamy w piątek (13.03.20) o 17.00 – Recepcja w holu głównym Domu Rekolekcyjnego Rzepedź 72, 38-542 Rzepedź (podkarpackie), następnie cała sobota spotkań, wykładów, ćwiczeń oraz modlitw i zakończenie w niedzielę po obiedzie ok 13.00.

Zgłoszenie wysyłamy emailem na adres fr.rutek@gmail.com w treści podajemy dane, które są potrzebne do zaświadczenia o ukończeniu Katechez Przedmałżeńskich

imię nazwisko

data i miejsce urodzenia

adres zamieszkania

nr tel

W razie ważnych pytań można dzwonić 602484272

Istnieje możliwość przyjazdu w czwartek wieczorem (po wcześniejszym zgłoszeniu) i indywidualnego wybrania się w góry.

Uwaga! Kolejny termin Katechez Przedmałżeńskich 22-24.05.2020!

Do zobaczenia+

ks. Mateusz Rutkowski